Jacek Starzycki
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Terminalworks TSPrint - Tanie Uniwersalne Zdalne Drukowanie, Easy Remote Desktop Printing, Terminal Services,

Idealne rozwiązanie drukowania dla środowiska Terminal Services/Remote Desktop. Najprostszy i najtańszy na rynku produkt do drukowania w sesjach RDP (Pulpit Zdalny).

Drukowanie w środowisku pracy zdalnej opartej na sesjach Zdalnego Pulpitu zawsze było niełatwe. Każda lokalna drukarka wymagała instalacji sterowników na Terminal Serwerze. To wpływało na stabilność środowiska  i nastręczało wielu problemów z zarządzaniem. Przy podłączaniu nieomal każdego nowego klienta konieczne było instalowanie kolejnych sterowników drukarek na Serwerze Terminali.

Program TSPrint rozwiązuje wszystkie te problemy. Wymaga tylko zainstalowania TSPrint Server'a  na Serwerze Terminali oraz TSPrint Client'a na stacjach roboczych używających rozwiązania Zdalnego Pulpitu.

To wystarczy by drukowanie w środowisku Terminalowym stało sie łatwe i przyjemne dla wszystkich użytkowników, umożliwiając drukowanie z serwera na dowolnej drukarce lokalnej poprzez sesję RDP. Program TSPrint oferuje ponad to, szereg udogodnień ułatwiających pracę w otoczeniu Terminal Services/Remote Desktop.

 

Opis funkcji programu TSPrint:

 • Drukowanie dokumentów na lokalnych drukarkach sesji Zdalnego Pulpitu (Więcej...)
 • Każdy dokument może być wydrukowany na lokalnej drukarce.  Instalacja programu TSPrint firmy TerminalWorks eliminuje konieczność instalowania sterowników drukarek na serwerze. Wystarczy wywołać okno dialogowe drukowania i  wskazać właściwą drukarkę lokalną by poprzez sesje Zdalnego Pulpitu wydrukować dokument.  

   

   

   

 • Wysyłanie plików z serwera na lokalny komputer (więcej...)
 • Każdy kto pracując na Serwerze Terminali kiedykolwiek zmuszony był przesyłać pliki pomiędzy serwerem a stacją roboczą, wie jak skomplikowana to procedura. Koniec z kopiowaniem na udziały sieciowe, udostępnione dyski czy słaniem plików poprzez pocztę elektroniczną. Wystarczy prawym klawiszem myszy wywołać na wytypowanym pliku funkcję Send Locally. Wywoła to okno dialogowe pytające o katalog na komputerze lokalnym, w którym zapisany ma być plik.

   

   

   

 • Otwieranie dokumentów z serwera przez programy komputera lokalnego (więcej...)
 • Nawet nie ma konieczności przesyłania plików na stacje lokalną poprzez sesje Zdalnego Pulpitu. Kolejna funkcja dostępna pod prawym klawiszem myszki Open Locally pozwala na edycje dokumentu umieszczonego na serwerze poprzez programy zainstalowane lokalnie na stacji roboczej. Aby przeczytać raporty generowane przez program księgowy na serwerze, administrator nie musi instalować tam Excella. Wystarczy ten na lokalnym PC. 

   

   

   

   

  Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, sprawdź nas!! Zachęcamy do pobrania 30-to dniowej, w pełni funkcjonalnej wersji demonstracyjnej, która pokaże o ile łatwiejsza jest praca na Serwerze Terminali przy wsparciu programu TSPrint.

   

  Pobierz bezpłatną 30-to dniową wersję Demo

   

  Wersja demo jest w pełni funkcjonalna. Po miesiącu, gdy wygaśnie licencja próbna w celu dalszego korzystania z udogodnień programu zachęcamy do nabycia licencji.  


   
  TSPrint - Prezentacja działania

  Film demonstrujący działanie programu TSPrint.

   
  TSPrint - Pobieranie

  UWAGA! Do prawidłowego działania rozwiązania drukowania,  konieczne jest pobranie obu pakietów programu TSPrint. Serwerową część pakietu instalujemy na Serwerze Terminali lub Hoście Pulpitów Zdalnych, część kliencka na wszystkich stacjach łączących się zdalnie z serwerem.

   

  Pobierz najnowszą wersję demo: http://www.terminalworks.com/remote-desktop-printing/downloads

   

   

   

   
  Wymagania Systemowe

  Program TSPrint wspiera następujące systemy operacyjne Microsoft Windows.

  • Windows 2000 SP3 (Wszystkie wersje)
  • Windows XP
  • Windows Server 2003
  • Windows XP Professional x64 Edition
  • Windows Home Server
  • Windows Vista
  • Windows Server 2008
  • Windows 7
  • Windows Server 2008 R2

   

  Program wspiera zarówno 32-bitowe jak i 64-bitowe systemy operacyjne.

   


  Contact us

   

  E-mail:
  support@star-net.waw.pl

  Phone:
  +48 601250864